שאלות תשובות

מסמך שאלות ותשובות להשאלת תרמילים משא למסע

שאלה: מהו משך ההשאלה המקסימלי?

תשובה: לבקשת המשפחות המנציחות את יקיריהם בפרויקט משך ההשאלה המקסימאלי הוא חודשיים וחצי.

שאלה: איזה סוגי תרמילים קיימים במיזם (מבחינת נפחים) ?

תשובה: רוב התרמילים שלנו הם לאו אלפיין דיראן 65 או 60 ליטרים ויש לנו מספר מצומצם של תרמילים קטנים בנפח 50 ליטרים. לא נוכל להתחייב לתרמיל 60 או 65 – מה שיהיה בנקודת ההשאלה זה מה יש. ניתן לשריין 50 ליטרים. בכל מקרה – אין לנו תרמילי יום!

האם ניתן לבחור מידה של תרמיל (בנים או בנות) ?

באופן כללי – לא ! רק במידה ואתם יוצאים למסע רגלי מובהק כמו שביל ישראל ואתם גבוהים במיוחד או נמוכים במיוחד – נבדוק זמינות של תרמיל מתאים בנקודת ההשאלה. אך ורק במקרה הזה.   

שאלה: מה נדרש  להביא לאיסוף התרמיל ?

תשובה: ראשית על המשאיל עצמו להגיע אישית ולא שליח. לא ניתן תרמילים לחברים, הורים וכו'… לאיסוף התרמיל יש לשריין מספר דקות מכיוון שאנו מבצעים תדרוך קצר. ההשאלה מתבצעת בבתים של משתתפי המיזם ויש לקחת זאת בחשבון ותמיד לתאם זמן הגעה והחזרה.

בעת איסוף  התרמיל  יש להגיע עם טופס ההשאלה ובו פרטי המשאיל ומשך הטיול, צילום ת"ז, וצ'ק ערבון של 100 שקלים לפקודת משא למסע (ניתן גם להשאיר מזומן). הצ'ק למוטב בלבד ללא תוספת "לערבון בלבד". במידה ויש לכם בטלפון את ההתכתבות בינינו עם צילום תעודת הזהות זה יספיק.

שאלה: חזרתי מהטיול – מה נדרש ממני בכדי לסיים את הליך ההשאלה ?

תשובה: עם החזרה יש ליצור קשר מידי עם נקודת האיסוף ממנה נלקח התרמיל ולתאם את החזרת התרמיל במועד שנקבע כשהוא נקי ושלם. עד מועד ההחזרה יש לשלוח לנו למסנג'ר תמונה ופוסט מהטיול. במידה ונגרם נזק כלשהו (כולל בלאי טבעי) – יש לעדכן אותנו בעת ההחזרה.

בפוסט יש לכתוב בכמה מילים על הטיול שלכם ולהזכיר את המונצח שלזכרו התרמיל הושאל ולצרף לנו תמונה או מספר תמונות מהטיול בהן נראה התרמיל באופן ברור ככל הניתן.

שאלה: איך מנקים את התרמיל?

תשובה: מנקים את התרמיל עם סבון (רצוי סינטבון), מים ומברשת. אין לכבס את התרמילים שלנו במכונת כביסה! יכול להיות שהתרמיל חזר מלוכלך ולכן הגיע אליכם מלוכלך, אנו מבקשים בכל לשון של בקשה נקו אותו לפני ההחזרה בצורה סבירה.

שאלה: כיצד ניתן לתרום ל"משא למסע"?

תשובה: בתום הטיול תוכלו להחליט לתרום את 100 השקלים שהשארתם כפקדון. מעבר לכך, כמובן שכל תרומה (בכל אמצעי) תתקבל בברכה. באתר משא למסע תוכלו למצוא בעמוד הראשי כפתור – לתרומה שגם בו ניתן למצוא את הפרטים לתרומה. אנא שלחו לנו הודעת עדכון במידה ותרמתם ישירות לחשבון הבנק.

שאלה: האם ניתן לשריין תרמיל של מונצח ספציפי?

תשובה: ניתן לציין זאת עם טופס השאלת התרמיל ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לשריין תרמיל ספציפי אך לא נוכל להתחייב שאכן זה התרמיל שהמטייל יקבל.

שאלה: היכן ניתן למצוא את טופס ההשאלה ?

תשובה: את טופס ההשאלה ניתן למצוא בעמוד הבית של אתר משא למסע בלבד

שאלה: באילו מקרים יש למלא טופס השאלה לקבוצות?

תשובה: במידה ואתם 6 מטיילים ויותר יש למלא את טופס ההשאלה לקבוצות.

שאלה: כיצד מתבצע הליך ההשאלה?

תשובה: נכנסים / חוזרים לעמוד הפייסבוק שלנו ושולחים הודעה. ההודעה תכלול תאריכי השאלה רצויים ומקום מגורים בנוסף. בכדי שנוכל לשריין לכם תרמיל יש למלא את טופס ההשאלה שלנו שנמצא בעמוד הבית של אתר משא למסע.

חזרה לעמוד הבית