אנחנו מאוד גאים להשאיל מספר רב של תרמילים לתנועות נוער/בתי ספר/מכינות קדם צבאיות ועוד

Mechina Olamit – המכינה העולמית (18 לינואר 2019):

וואו! 
אתמול סיימנו את "אתגר דרום".
ארבעה ימים במדבר, בהם הגענו עד למעבר קצה גבול היכולת! 
תודה רבה לבית הספר לסיירות -על שדאגתם לנו להכל, שלימדתם אותנו איך להתמודד עם קשיים והכי חשוב- שהפכתם את האתגר הזה לחוויה שלעולם לא נשכח!
תודה ענקית גם לעמותת ״משא למסע״ על התיקים, בזכותכם באמת יכולנו לעבור את האתגר הזה עם ציוד מקצועי ומתאים.
***
Wow!
Yesterday we have finished “South Challenge”.
4 days in the desert, where we really pushed our limits!
We would love to thank “Beit Sefer Lesayarut”- for taking care of everything, teaching us how to handle difficulties and most importantly- for making this challenge into something that we will never forget.
We also want to thank “Masa Lamasa” for the backpacks, thanks to you we were able to go through this challenge with professional and appropriate equipment

עירוני ד' תל אביב, 23 תרמילים (7 לינואר 2019):

לפני שבוע חזרו כיתה י'1, הכיתה בגרותית מתיכון עירוני ד' תל אביב, למסע שטח בן יומיים בכרמל.
המסע היה החלק הראשון בתוכנית העצמה דרך שטח שעוברים תלמידי הכיתות הבגרותיות לאורך 3 השנים שלהם בתיכון. עבור רובם זו הייתה התנסות ראשונה עם השטח ואתגריו. המסע היווה עבורם מצע לחקר עצמי, לגילוי חוזקות ועוצמות לצד דפוסים ישנים, וללקיחת אחריות אישית וקבוצתית.
התלמידים התרגשו לדעת שהתיקים שלהם מגיעים מפרויקט הנצחה, שאלו והתעניינו, והתייחסו לתיקים בכבוד ואחריות. 
תודה למשפחות ול"משא למסע" בזכותכם הצלחנו גם השנה לתת את מתנת השטח לדור החדש!

בית אקשטיין, 30 תרמילים למסע בכרמל (13 לדצמבר 2018):

בתאריכים 18-19 לנובמבר יצאנו למסע בכרמל כחלק מפרויקט "מסעות" בבית ספר התיכון תום של בית אקשטיין גבעתיים.

זו השנה השלישית שאנחנו נעזרים בעמותה המדהימה "משא למסע", אשר מספקים עבור תלמידנו תרמילים, ובזכות כך ניתנת לנו ההזדמנות לקחת את התלמידים לתהליך של התפתחות אישית ויציאה מאזור הנוחות. תודה מקרב לב לאורי ולאילאיל ולכל הפרויקט ההנצחה המדהים הזה.

מכינה קדם צבאית "גל" השאילו 20 תרמילים ושיתפו (6 לדצמבר 2018):

סיימנו את סדרת הניווטים של המכינה, וזה הזמן להודות לעמותת "משא למסע" שסיפקה תיקי טיול בכמות מכובדת מאוד לכל המכיניסטים שחסרו להם תיקים.

על התיקים שקיבלנו היו תבועים שמם של עומר שמש, ערן אלון, גבי אינגל, נדב מאיר שהם, אגם לוריא, גיא בן זאב, אור אסרף, שירה דבוש, תמר נתן, ארז הרפז, מיכל צ'רקסקי , עוזי לוי, ורד אביישר, אליחי דגן, מתניה שטרן. 
במכינה אנחנו יוצאים לסדרות שטח וטיולים רבים ושמחנו לקחת איתנו ברוח את אותם אנשים למסע שלנו. תודה על הזכות שניתנה לנו להיות חלק מהפרוייקט המדהים הזה.

תנועת השומר הצעיר (20 לאפריל 2018):
בחופשת הפסח חזרנו מ'סמינר סיירים' , סמינר שאנחנו כתנועה עושים כבר המון שנים ובו חניכי קורס ההדרכה של שכבה ט' עוברים ארבעה ימים עם כל הציוד על הגב מנווטים מתגבשים כקבוצה ולומדים להתחבר לטבע ולקחת אחריות על עצמם ועל התנועה והחברה בכלל.
סמינר סיירים הוא טיול לא פשוט בכלל לנווט ארבעה ימים עם כל הציוד על הגב קבוצה של ט'ניקים וט'ניקיות ביחד ישנים בשטח מנווטים לנקודות לא ידועות אבל ביחד כקבוצה.
ופה אנחנו רוצים להביע את תודתנו העמוקה לעמותת משא למסע שבפרויקט הנצחה מדהים מאפשרת לנו לתת תיקים לכל החניכים שלנו שאין להם תיק מהבית או שהתיק שלהם לא מספיק טוב ולדעתנו אין דרך טובה יותר להנציח את אותם אנשים מאשר לחנך עוד ועוד ילדים לאהבת הטבע והארץ ולהתמודדות עם אתגרים.
אז תודה מעומק הלב לאורי לעמותה ולכל המשפחות.
מאחל שנזכה לעוד הרבה שיתופי פעולה מוצלחים כמו זה.
עמיר נוימן רכז טכני סמינר בסיירים

בית אקשטיין (13 למרץ 2018):
זו הפעם השלישית שבמסגרת תוכנית מסעות בתיכון בית אקשטיין להפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה, אנו משאילים תיקים מכם, וברצוננו לומר תודה על ההזדמנות לקחת חלק בפרויקט ההנצחה המרגש הזה. יצאנו עם התיקים למסע בן שלושה ימים במדבר. התלמידים כבר מכירים את הנוהל- מקבלים את התיק, ומבררים לזכר מי הוא נתרם, שואלים עליו ומתעניינים. אנו שמחים להשאיל מכם את התיקים, ורואים בכך ערך מוסף חשוב לתלמידים. תודה.

צוות שביל ועמותת ענ"ב (2 למרץ 2018):

השאלנו תרמילים לעמותת ענ"ב- צוות שביל. 
צוות שביל עוסק בטיפול שטח באמצעות פעילויות שטח חד פעמיות ומתמשכות ברמות אינטנסיביות שונות, באמצעות סמינרים להישרדות ובאמצעות מסעות ארוכי טווח .
בשנה הנוכחית מוציא הצוות מסעות יחד עם קידום נוער.
קידום נוער – היל"ה מהווה מסגרת חינוכית ייחודית מוכרת הפועלת לחינוך והשלמת השכלה של בני הנוער, מכוונת ליישום חוק לימוד חובה עד סיום 12 שנות לימוד ומסייעת לבני הנוער במעבר לחיים בוגרים פעילים ומועילים בחברה.

צוות שביל כותב:
במהלך המסע חוו הנערים התמודדות בארבעה מישורים : הר , דרך, בית וזמן, כאשר כל אלמנט כזה אנו מקבילים אותו להתמודדויות שהם מתמודדים איתם במהלך החיים שלהם. הר – התמודדות עם פחד , עלית הר השגת המטרה , דרך – ניווט שטח ואיך אנו מנווטים את החיים שלנו , בית – כל פעם מחדש אנו במהלך המסע מחליטים לבנות בית ולעזוב בית אחר, התמודדות עם בחירה וזמן – לומדים איך לנהל את הזמן מצד אחד על פי הטבע, זריחה ושקיעה, ומצד שני מה קורה כאשר אני לא מנהל את הזמן שלי כמו שצריך, מה ההשלכות של זה בטבע. 
אנו רוצים להודות לצוות משא למסע על התיקים המעולים שבנוסף להיותם איכותיים מאוד הם נתנו למסע שלנו נפח ערכי נוסף. תודה רבה צוות שביל וצוות ונערי קידום נוער נתניה וכרמיאל.

חניכי וצוות כפר הנוער נווה מדבר ניצנה (16 לפברואר 2018):

נווה מדבר ניצנה, הוא כפר נוער הראשון לנוער בדואי במדינת ישראל.
בכפר הנוער מתחנכים כ-80 נערים מכיתות ט׳-יא׳ (בשנה הבאה יהיה גם יב׳) מכל רחבי החברה הבדואית בנגב.
בכפר הנוער לומדים החניכים בשעות הבוקר בבית ספר תיכון לבגרות מלאה, ובשעות הצהריים שותפים במסגרות שונות וחוגי העשרה כמו: שחייה, רובוטיקה, אופניים, קרמיקה וחוג המשוטטים. 
חוג המשוטטים הוא חוג חדש בכפר שמטרתו היא היכרות מעמיקה עם שבילי הארץ דרך הרגליים, ולמידה של מיומניות טיול שונות.
בחוג משתתפים מספר מצוצמם של חניכים מתוך הכפר, ויוצאים לטייל פעם בחודש טיול נודד של סוף שבוע עם כל הציוד על הגב. 
הטיול הראשון של החוג היה בתאריכים 8-9/2/18, טיילנו במכתש רמון, התחלנו במצפה רמון ומשם המשכנו על שביל ישראל לשן רמון וללינה בנחל גוונים. בבוקר המשכנו להר סהרונים פרסת נקרות, ושם סיימנו את הטיול עייפים ומרוצים. לאורך כל הטיול ליוו אותנו התיקים המעולים של משא למסע שבנוסף להיותם איכותיים מאוד הם נתנו למסע שלנו נפח ערכי נוסף.
רצינו להודות לכם על התיקים והתמיכה הגדולה בפרוייקט.

חניכי וצוות כפר הנוער נווה מדבר ניצנה.