משתתפי קורס הישרדות וסיוו"ן שלום

פניתם אלינו בקשר להשאלת תרמילים ממיזם ההנצחה משא למסע. 
מספר דברים:
1. רבים מכם פונים אלינו מבלי לדעת לאן אתם מגיעים. ראשית על מנת למנוע אי נעימות כנסו לעמוד הבית וקראו במה מדובר. לאחר מכן קראו את טופס ההשאלה שנמצא בצד ימין למטה בעמוד הבית.
2. עכשיו אנחנו מקווים שהבנתם שזה מיזם הנצחה התנדבותי ושאנחנו מתפעלים אותו בזמננו הפנוי. זו הסיבה שחובת העמידה בדרישות המועטות שלנו – עליכם. אל תשכחו אתם משאילים תרמיל בחינם. 
3.  עליכם לשמור על התרמיל כפי שמצויין בטופס. לקחת את התרמיל כשבוע-שבועיים לפני המועד ולהחזיר תוך שבוע מסיום הקורס.
4.  אין לנו אפשרות להתחייב לתרמיל ספציפי מכיוון שהתרמילים מפוזרים ב-4 מוקדים שונים. כל התרמילים שלנו הם בעלי נפח של 65 ליטרים וזה מה שאתם צריכים. 
5. חניכים שיוצאים לסיוון יקבלו תרמיל מהדור הקודם. תרמילים כגון 7,11, 13, 14, 15, 16,17,19 אלו תרמילים מצויינים אבל לא חדשים.
6. לחניכים שיוצאים לקורס הישרדות נשתדל מאוד לתת תרמילים חדשים מסוג לואו אלפיין דיראן או קרימור אלו תרמילים 6 או 9 באתר. ברגע שנדע שאין לנו יותר כאלו פנויים נודיע לפונים שנגמרו התרמילים מהסוג הזה ויש ישנים יותר אך טובים.
7. באחריותכם לשלוח אלינו תמונה מהקורס עם התרמיל.

רגע לפני שאתם משריינים, חישבו היטב אם אתם באמת זקוקים לתרמיל. אל תזמינו סתם…. יש אנשים אחרים שמחכים על מנת לקבל תרמיל. אם מאיזו שהיא סיבה אתם כבר אינכם זקוקים לתרמיל שהזמנתם. שלחו לנו הודעת ביטול באופן מיידי.

על מנת לשריין תרמיל, תעברו לעמוד הבית. לימין למטה יש קישור. נא למלא טופס, לסרוק אותו ולשלוח לנו (דרך הודעה בעמוד הפייסבוק שלנו) לאחר שיצרתם קשר ראשוני על מנת לבדוק זמינות דרך עמוד הפייסבוק שלנו.