שביל הגולן חלק דרומי – שני ועידן

שמי שני ויצאתי יחד עם עידן חברי הטוב לטייל בחלקו הדרומי של שביל הגולן. עידן ואני הכרנו בצבא וחיפשנו משהו מרגש לעשות לאחר שחרור משירות של כ-5 שנים שבו ראינו את הארץ בעיקר על מדים. אז החלטנו לצאת לטיול, שנינו גרים במרכז אבל מאוד אוהבים את הארץ ובעיקר את הצפון.

אז התחלנו בנחל דליות וסיימנו בעין תאופיק וגילנו בדרך נופים מדהימים שגרמנו לנו להבין שלא צריך לנסוע רחוק כדי לראות מראות מעוררי התפעלות!

אנשים מדהימים באמצע המסע

מתחילת הטיול נורא רצינו לראות עוד מטיילים, אפילו שכבר חם וזו לא העונה הכי מוצלחת לטיול, ועד סוף הטיול לצערנו לא ראינו אף מטייל! אז למרות שקיוונו שנכיר אנשים במהלך הטיול עצמו, הכרנו אנשים מדהימים ביישוב גבעת יואב. את אחד המקטעים סיימנו בגבעת יואב, זה היה אחה"צ אז ישבנו ונחנו על הדשא ולפתע ניגשו אלינו שתי בנות מקסימות בנות 11 והציעו לנו לבוא לראות איך הן עושות יצירות במועדון. אז ניגשנו איתם אל המועדון והכרנו את המדריכה המקסימה שלהן, מפה לשם מצאנו את עצמנו מכינים מוביילים לשבועות מעלים ואגוזים. כשהגיע הערב אחת הבנות פתאום הביאה לי את הטלפון שלה כשבצד השני אמא שלה מזמינה אותנו להתארח אצלהם בלילה. משינה תחת כיפת השמיים מצאנו את עצמנו מתארחים אצל משפחה מקסימה שלא רק נתנה לנו מיטה לישון עליה אלא גם מקלחת ואוכל חם ועשתה זאת מכל הלב. יצאנו בבוקר עם כוחות מחודשים והבנו כמה מגוונים האנשים שחיים במדינה שלנו ואיך משום מקום, אנשים מדהימים באמצע המסע יכולים לגרום לך לחיוך ענק!

 

לעשות פיפי עם פר זועם

ונסיים עם סיפור מצחיק:

בגלל שלא היו מטיילים בכלל, הרגשתי חופשי לעצור לפיפי ממש בצידי השביל ועידן חיכה לי בהמשך, אז אני באמצע התהליך ולפתע אני שומעת רעש של השיחים מכיוון השביל מאחורי, אני מסתובבת ורואה פר ענקי שנמצא כ-20 מטר ממני, מרוב בהלה צעקי "עידןןןןןן" הכי חזק שאני יכולה ומהצעקה שלי הפר נבהל והתחיל לרוץ באטרף כדי לעקוף אותי! יצאתי מהסיפור הזה עם שתי מסקנות: 1. פרות מפחדות מבני אדם. 2. תעשו את הצרכים שלכם במקום מסתור ואל תתגרו בגורל 😉